BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Zinios..

Kaip kiekviena ryta,nubundu ir einu darytis kawos puodo uzbalinto greitinele.tada slenku atgalios y sawo kamurke ir isitaisau porai walandikiu prie kompo.Permetu akimis delfi portala,pikantishkos naujienos,sensacijos ir pan.Kazkiap shiandien man susishviete,kad lyg wakar per zinias buwo psakytas tokis dalykas,jog pagal atliktas apklausas lietuwiai yra nelaimingiasi europoje gywenantys zmogai…Hm,noredamas pasitikslinti nulindau y lnk kanalo portala ir kazkuo patrauke mane y tuos ju ziniu forumus.bac!ziuriu y wienos moters palikta post'a ir skaitydamas nezinau ar juoktis ar verkti.Shtai idesiu,kad butu aishkiau:


“Po šiandienos žinių man šokas. Rodė kaip pabėgo iš mėsinės karvė. Po to rodė kaip ją nušauna ir negyvą išvelka su virve už galvos. Deja kambary buvo ir mano du mažamečiai vaikai. Mergaitė iškart atsisakė kada nors važiuoti pas močiutę į kaimą, nes pareiškė, jog senelis taip pat šaudo karves. O mano sūnus pasiėmė žaislinį šautuvą ir ėmė šaudyti į mus su vyru, įsivaizduodamas, jog mes karvės. Kai jį sudraudėme, pasakė kad jeigu dėdė policininkas taip daro, tai ir jis gali. Mes savo vaikus mokinome, jog policininkai yra geras pavyzdys, todėl jam taip susuko smegenėlėse. Taigi žala nelabai maloni. Be to, pačiai ašara ištryško pamačius nuo kulkos sukrutantį gyvūlį. Galėjote, mieli laidos rengėjai, parodyti šūvį, bet ne pačias skerdynes.”

Na,kaip jums patinka?Taigi,shtai kaip ydomiai gaunasi,mes mokome sawo waikus ir bandome zmonems iteikti,kad negalima naudoti fizines jegos nei priesh gywuly,nei priesh zmogu,kad reikia  buti humanishkiems,kad mirties bausme ishwis turi buti panaikinta ir pan crap'as.O wa paziuri zinias ir matai,kokiu”humanishku”galime buti.o kur etikos darbuotojai ziurejo,kur ziurejo psichologai?Blemba,nors shiaip kasdien per zinias ishvysti gali karo zonoje gulincius lavonus,ar zmoniu likucius farsho pavidale…Tiesa sakant,mane purto nuo tu waizdu.ne,siaubekus megstu,bet zinios…kai suwoki,jog tai tikra,jog tas mires kazkas gali buti tawo artimasis,kad tas kazkas gali buti suduzusio boeing'o auka….tai tikra iki kaulu smegenu.bet ash sutinku,kad turim teise matyti kas ishties vyksta.negalima gyventi uzsidejus roziniu akiniu ir galwoti,kad viskas nuostabu,nera nei mirties,nei baimiu,nei ligu,nei karu…bet nesutinku,kad taip vieshai butu rodomas per televizija “realus”sadizmas,kaip shio post'o atveju…

Rodyk draugams

Komentarai (8)

awx2006-10-10 12:41

va dėl to aš ir nežiūriu žinių, iš tikro beveik apskritai nežiūriu tv, apart discoverio ir kelių naktinių serialų. greičiausia ir mano atžala taip elgsis arba bent jau bus kalama į galvą, kad tv nėra geras dalykas.

Shpyga2006-10-10 17:15

ne , nu as irgi megstu tuos siaubiakus , ir lavoninej man patinka , bet kazkaip ziauru atrodo tie veiksmai visi … geriau jau matyt kokia yra pabaiga , negu kaip tai vyksta… aisku sutinku , kad reikia ten zinot , kas vyksta , bet jau galetu per tv nerodyt , kas noretu , tai susirastu …

ir isvis as tv neziuriu. kazkaip ir laiko nera , ir noro nebuvo. dbr tai isvis neziesiu , ir taip sudinai gyvent , o dar cia ….

BlueEyedAngel2006-10-23 23:30

jo, as irgi pries tokius vaizdelius.. kai rodo filma, bent N-7/14 ar S zenkla uzmeta, o cia.. truksta objektyvumo ir musu sauniosioms ziniu komandoms..

Original'as2006-11-24 00:15

Sveiki, jei dar nebalsavote blogas.lt konkurse, galite tai padaryti dabar.

http://www.blogas.lt/konkursas.php?task=balsavimas

Įvertinkite mano meną :) ir balsuokite už mane Original'as, ačiū :)

gero blog'inimo ;)

Ugg Boots2011-07-08 07:27

Thanks for the article. I thought it was awesome.

turmeric benefits2011-07-08 15:14

I found your blog on bing. I think it’s pretty nice.

Coconut Oil2011-07-08 21:52

Nice post mate.

plane tickets2011-07-14 05:04

Nice post. Thank You for taking the time to share your view with us.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras